Дошка маркерна 100х200 см. поворотна двостороння на колесах під маркер, магнітна, 1x1.5 м. UkrBoards
11 000 ₴
10 010 ₴
- В наявності
- Код: UB-R100x200W
- +380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
Дошка 1000х2000 мм поворотна двостороння на колесах під маркер, магнітна, сухого стирання
Габаритні розміри: 1000х2000 мм Вага: 27 кг
Двостороння маркерна дошка на колесах дозволяє збільшити робочу поверхню вдвічі в порівнянні з традиційною дошкою, яка монтується на стіну. Дошка легко обертається на 360 градусів. Надійний фіксатор нахилу. Обидві робочі поверхні дошки є сталевим магнітним листом, покритим спеціальним білим емаллю. Завдяки цьому по дошці можна писати маркером і кріпити магніти.
Підставка для дошки виготовляється із сталевого профілю, покритого порошковою фарбою, та обладнаний пластиковими колесами з фіксаторами, які спрощують переміщення дошки в будь-якому напрямку. Штатив, на якому розміщена дошка, по висоті не регулюється. У комплекті полицею для приладдя.
Підставка поставляється в розібраному вигляді.
Можливі будь-які комбінації поверхонь: для письма крейдою, маркером або комбіновані (крейда/маркер).
Дошки даного типу широко використовують у шкільних закладах, навчальних центрах, офісах, конференц-залах, різних тренінгів, нарад.
Колір поверхні – білий.
Виготовлена з екологічно чистого сировини. Є всі сертифікати.
Перед використанням зняти захисну плівку !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UkrBoards |
| Країна виробник | Україна |
| Кріплення для паперу | Ні |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Покриття | Емаль |
| Полка для приладдя | Так |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Горизонтальний |
| Колір | Білий |
| Матеріал профілю (окантовки) | Алюміній, Метал |
| Тип дошки | Пересувний (мобільний) |
| Тип кріплення до стіни | горизонтальне |
| Функціональне призначення | Для письма маркером, магнітна поверхня |
| Розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 200 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | магнітно-маркерна поверхня |
| Матеріал покриття робочої поверхні | магнітний металевий лист з полімерним покриттям, |
| Особливості | на коліщатках з фіксатором |
| Упаковка | Гофрокартон |
- Ціна: 10 010 ₴








