Офісний ламінатор. Легкий та компактний. Простий та зручний в експлуатації. Подача документа, що ламінується, «на себе» дозволяє заощадити місце на робочому столі. Найвища швидкість (400 мм/хв) серед аналогічних моделей на ринку України.
Рекомендації: для організацій із невеликим обсягом робіт.
Особливості:
Максимальний формат ламінування – 230 мм
Індикатор готовності, розігрів 1.5-2 хв.
Працює з різною товщиною плівки від 80 до 125 мкм
Можливість ламінування фотографій
Є кнопка розтискання валів
Monolith - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Рекомендації: для організацій із невеликим обсягом робіт.
Особливості:
Максимальний формат ламінування – 230 мм
Індикатор готовності, розігрів 1.5-2 хв.
Працює з різною товщиною плівки від 80 до 125 мкм
Можливість ламінування фотографій
Є кнопка розтискання валів
Monolith - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Основні | |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 352x117x76 |
| Кількість валів | 2 шт. |
| Ламінування фотографій | Так |
| Максимальна швидкість ламінування | 0.4 м/хв |
| Максимальна товщина плівки | 125 мк |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Температура нагріву валів | 135 (ºС) |
| Фольгування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297,80 ₴










