
Папка-реєстратор одностороння А5 LUX, JOBMAX, ширина 7 см., чорний, BM. 3013-01
103,60 ₴
79,77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4044572397621
+380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папка-реєстратор одностороння А5 LUX, JOBMAX, ширина 7 см., чорний, BM. 3013-01 — практична папка-реєстратор формату A5 для зберігання, сортування та перенесення документів. Виріб підходить для офісу, навчання, архіву, бухгалтерії та щоденної роботи з паперами. Матеріал: картон, колір: чорний. Ширина корінця/планки — 7 см. Папка допомагає швидко впорядкувати документи, захистити їх від зминання та підтримувати порядок на робочому місці. Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 31.5 см |
| Замок-блискавка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кільцевий механізм | Так |
| Матеріал | Картон |
| Поверхня | Матова |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Папка-реєстратор |
| Формат | A5 |
| Ширина | 23.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.5 |
| Місткість | 500 |
| Довжина (см) | 21 |
| Кількість в упаковці (шт.) | 1 |
| Механізм | Арочний важільний |
| Перфорація | Немає |
| Призначення | Для зберігання, архівації, систематизації та перенесення документів |
| Товщина (мкм) | 2000 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина корінця | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79,77 ₴



