Підставка для книг YES "Meow" металева Підставка для книг з тематичним дизайном торгової марки Yes фіксує книгу під необхідним кутом. Металевий корпус, шість кутів нахилу, тримач надійно фіксує сторінки. Стійка основа з гумовими накладками, які оберігають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню і гасять шум. Матеріал Метал Для дівчинки Розмір, см 17×21×19 Країна виробництва: Великобританія Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 15 см |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип | Підставка для книг |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Meow |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для організації робочого місця |
| Розмір, см | 17 х 21 х 19 |
| Підлога | Для неї |
| Торговельна марка | Да |
| Упаковка | 1/1/24 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240,30 ₴





