Стрейч плівка чорна первинна 20 мкм - 500 мм × 1. 8 кг. Стрейч плівка чорна первинна дуже якісна, добре клеїться
470 ₴
423 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20 мкм – 500 мм × 1,8 BL
+380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрейч плівка чорна первинна 20 мкм, ширина 500 мм вага - 2, 1 кг. Дуже якісна, добре клеїться Товщина: 20 мкм Ширина: 500 мм Вага: 1. 8 кг Вигляд плівки: Первинна, чорна Тип: Ручна Ступінь розтягнення плівки, max: 300 % Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magic |
| Країна виробник | Україна |
| Вага рулону | 1.8 кг |
| Вид плівки | Первинна |
| Довжина рулону | 280 м |
| Особливість кольору | Чорний |
| Ступінь пре-стретчу плівки, max | 300 % |
| Ступінь пре-стретчу плівки, min | 100 % |
| Тип використання | Ручна |
| Товщина плівки | 20 мкм |
| Ширина рулону | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3 |
| Довжина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Полімерна плівка |
| Призначення | Для офісу та навчання |
| Тип | Пленка |
| Ширина | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴











