Інтерактивна панель INTBOARD GT55 - i5-8250U/DDR4 16Gb/SSDИнтерактивная панель INTBOARD GT55 - i5-8250U/DDR4 16Gb/SSD 256Gb/UHD620
100 490 ₴
- В наявності
- Код: Intel Core i5-8250U
+380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Інтерактивний дисплей |
| Операційна система | Windows |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Кількість торкань | 20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 1265 мм |
| Ширина | 736 мм |
| Висота | 58 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 55" |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ OPS ПК | Процесор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 490 ₴



