


Дошка коркова 100х150 см. в алюмінієвій рамці UkrBoards
2 850 ₴
2 593,50 ₴
- В наявності
- Код: UB100x150C
- +380 (50) 043-79-89
Дошка коркова 100х150 див. Алюмінієва рама
Габаритні розміри: 1 х1,5 м. Вага: 5 кг.
Поверхня дошки для оголошень виконана з натуральної пробки. Алюмінієва рама має пластмасові куточки з отворами для кріплення дошки до стіни в чотирьох точках. Можливе горизонтальне або вертикальне кріплення. При встановленні не потрібна розмітка стіни. Постачається з монтажним комплектом. Інформація кріпиться на дошку для оголошень за допомогою шпильок та кнопок.
Застосовуються пробкові дошки для оголошень в офісах підприємств, а також в навчальних аудиторіях, школах, садках. .
Рама: Анодований алюмінієвий профіль з монтажними кутками.
Термін експлуатації: 15 років
ТМ: UkrBoards.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UkrBoards |
| Країна виробник | Україна |
| Кріплення для паперу | Ні |
| Матеріал | Пробка |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Полка для приладдя | Ні |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Вертикальний/горизонтальний |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал профілю (окантовки) | Алюміній |
| Особливості | Монтажний комплект |
| Тип дошки | Настінна |
| Розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 150 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Гофрокартон |
| Функціональне призначення | кріплення кнопками на поверхні |
- Ціна: 2 593,50 ₴



