

Дошка коркова 90х120см. в алюмінієвій рамці Flipp
2 495 ₴
1 596,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90х120KF
+380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка коркова 90х120 мм, алюмінієва рама
Габаритні розміри: 900х1200 мм. Вага: 2 кг
Пробкова інформаційна настінна дошка офісна для оголошень і. т. п..
Поверхня дошки для оголошень виконана з натуральної пробки. Алюмінієва рама має пластмасові куточки. При установці не потрібна розмітка стіни. Поставляється із монтажним комплектом. Інформація кріпиться на дошку для оголошень за допомогою шпильок та кнопок.
Застосовуються коркові дошки для оголошень в офісах підприємств, а також у навчальних аудиторіях, школах, садочках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вертикальний/горизонтальний |
| Кріплення для паперу | Ні |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал | Пробка |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Полка для приладдя | Ні |
| Особливості | Монтажний комплект |
| Матеріал профілю (окантовки) | Алюміній |
| Тип дошки | Настінна |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Гофрокартон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596,80 ₴



