Интерактивная панель INTBOARD GT75 (Android 9)
113 978 ₴
- В наличии
- Код: 4
+380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Android |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| OPS PC | поставляється опційно |
| Аудіо | WMA, MP3, M4A, AAC |
| Вага в пакуванні | 80 кг |
| Вага нетто | 60 кг |
| Графіка | JPG, BMP, PNG |
| Діагональ | 75” |
| Ефективна область відображення | 1650.24 мм (W) x 928,26 мм (H) |
| Ефективна площа торкання | 1650,24 мм x 928,26 мм |
| Комплект поставки | Панель, пульт ДК, кабель живлення 1,5 м, гарантійний талон, інструкція користувача, настінне кріплення, ПЗ Intboard Easy Start. |
| Контрастность | 50001 |
| Угол обзора | 178° |
| Мультитач | 40 торкань |
| Поверхня екрана | Загартоване скло |
| Потужність динаміків | 2 х 15 Вт |
| Процессор | Intel Core |
| Підтримка форматів відео | MPEG1, MPEG2, MPEG4, H264, RM, RMVB, MOV, MJPEG, VC1, Divx, FLV |
| Разрешение | 3840*2160 (Android) 3840*2160 (Windows) |
| Технология | Інфрачервона |
| Швидкість курсору | До 300 точок на секунду |
| Яркость | 450cd/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 113 978 ₴



