



Діркопробивач металевий на 70 аркушів, 205×112×185 мм, ВМ. 4081-01
993,20 ₴
893,88 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4824004005009
- +380 (50) 043-79-89
Корпус діркопробивача BUROMAX виготовлений з металу. Підошва оздоблена знімним пластиковим контейнером для збору відходів висічки і висувною лінійкою, а це точний результат і рівні стопки підшитих документів. Вбудований фіксатор закритого положення забезпечить зручне транспортування і зберігання. Металевий діркопробивач BUROMAX - легко і швидко проб'є заявлену кількість аркушів. Матеріал: метал Колір: чорний Пробивна потужність: 70 аркушів 80 г/м² Діаметр пробивного отвору: 5, 5 мм Відстань між пробивними отворами: 80 мм Металева лінійка з сантиметровою шкалою (висувається на 12 см) дозволяє відформатувати та підрівняти стос паперу Розміри діркопробивача: 205×112×185 мм Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість аркушів | 70 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант | BM.4081-01 |
| Висота | 4 |
| Діаметр отвору | 5.5 мм |
| Короткий опис | Діркопробивач металевий, Buromax. Є контейнер для збору відходів висікання. Зручний у транспортуванні і зберіганні. |
| Кількість в упаковці (шт.) | 70 |
| Призначення | Для перфорації паперу |
| Розмір | 205х112х185 мм |
| Відстань між затвердіннями | 8 см |
| Ширина | 6 |
| Основні | |
| Тип | Корпус |
- Ціна: 893,88 ₴



