
Ручка масляна Optima "Oil Pro" 0, 5 мм синя O15616-02
9,80 ₴
8,82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4044572156167
- +380 (50) 043-79-89
Ручка масляна Optima "Oil Pro" призначена для м'якого та плавного листа. Завдяки олійній основі чорнила, ручка Optima "Oil Pro" пише легко та плавно. На ручку майже не потрібно тиснути, це означає, що рука менше втомлюється під час листа. Масляни чорнило не замерзають при низьких температурах. Корпус виготовлений із міцного прозрачного тонованого кольору чорнила, пластику. Ергономічний гумовий грип для зручного листа. Для зручного кріплення є пластиковий кліп на ковпачку. Колір чорнила: синій. Товщина лінії листа: 0, 5 мм. Стрижень змінний, О15704. Ручка масляна Optima "Oil Pro" рекомендуються тим, хто багато пише, особливо офісним співробітникам, керівникам, школярам та студентам. Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Основа чорнила | Масляна |
| Тип ручки | Масляна |
| Товщина лінії письма | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.6 |
| Грип | Так |
| Діаметр кульки | 0, 5 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Кліп | Пластиковий |
| Колір корпусу | Синій, Прозорий |
| Колір чорнила | Синій |
| Короткий опис | Ручка олійна Optima "Oil Pro" призначена для м'якого та плавного писання. Колір чорнила: синій. Товщина лінії письма: 0,5 мм. Корпус: пластиковий, синього кольору з пластиковим кліпом і гумовим грипом. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Подача стрижня | Немає |
| Призначення | Для письма |
| Розділ | школа, офіс |
| Змінність стрижня | Змінний |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Олійна ручка, Кулькова ручка |
| Тип чорнила | На масляній основі |
| Колір чорнила | Синій |
| Ширина | 1.6 |
- Ціна: 8,82 ₴



