

Ручка кулькова BIC "Round Stic" CLASSIC 1, 0 мм синя
12,20 ₴
10,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3086123256378
- +380 (50) 043-79-89
Ручка кулькова BIC "Round Stic" призначена для м'якого та комфортного листа. Переваги кулькових ручок полягають у практичності – їх чорнила миттєво висихають і не розмазуються, і економічності – густина чорнила забезпечує їх помірні витрати. Корпус ручок BIC "Round Stic" виготовлений із напівпрозрачного матового тонованого пластику у колір чорнила. Для зручності кріплення на вентильованому колпачку є кліп. Велика кулька і класичні чорнила забезпечують м'який і рівномірний лист. При цьому ручки неймовірно економічні. Один стержень дозволить намалювати лінію завдовжки до 1, 1 кілометра. Колір чорнила: синій. Товщина пишучого вузла: 1, 0 мм. Товщина лінії листа 0, 4 мм. Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bic |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Основа чорнила | Масляна |
| Тип ручки | Кулькова |
| Товщина лінії письма | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.6 |
| Грип | Немає |
| Діаметр кульки | 1, 0 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Кліп | Пластиковий |
| Колір корпусу | Синій, Прозорий |
| Колір чорнила | Синій |
| Короткий опис | Ручка кулькова BIC "Round Stic" призначена для м'якого та комфортного писання. Колір чорнила: синій. Товщина писального вузла: 1, 0 мм. Корпус: пластиковий, напівпрозорий, тонований у колір чорнила. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для письма |
| Розділ | школа, офіс |
| Змінність стрижня | Одноразовий |
| Країна-виробник | Мексика |
| Тип | Кулькова ручка |
| Колір чорнила | Синій |
| Ширина | 1.6 |
- Ціна: 10,98 ₴



