
Ручка гелева ECONOMIX PIRAMID 0, 5 мм, пише фіолетовим E11913-12
16,20 ₴
14,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2000516036614
- +380 (50) 043-79-89
Ручка гелева EconoMix "Piramid" призначена для легкого та комфортного письма. Гелеве чорнило відрізняється неймовірною легкістю письма, воно буквально ковзає по паперу, залишаючи на ньому яскравий, насичений слід. Корпус гелевої ручки EconoMix "Piramid" виготовлений із прозрачного, тонованого в колір чорнила, пластику. Оригінальна трикутна форма. Металізований наконечник. Зображення лінійки на корпусі. Для зручності використання є пластиковий кліп на ковпачку. Колір чорнила: фіолетовий. Товщина лінії листа: 0, 5 мм. Підходити змінний стержень E12002. Гелева ручка EconoMix "Piramid" сподобається тим, хто любить писати акуратними, чіткими лініями. Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Economix |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Основа чорнила | Масляна |
| Тип ручки | Гелева |
| Товщина лінії письма | 0.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.6 |
| Грип | Імітація |
| Діаметр кульки | 0, 5 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Кліп | Пластиковий |
| Колір корпусу | Фіолетовий, Прозорий |
| Колір чорнила | Фіолетовий |
| Короткий опис | Ручка гелева EconoMix "Piramid" призначена для легкого та комфортного писання. Колір чорнила: фіолетовий. Товщина лінії письма: 0,5 мм. Корпус: пластиковий, прозорий, тонований у колір чорнила. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для письма |
| Розділ | школа, офіс |
| Змінність стрижня | Змінний |
| Тип | Гелева ручка |
| Колір чорнила | Фіолетовий |
| Ширина | 1.6 |
- Ціна: 14,58 ₴



