


Ручка кулькова Flair "Big Writer" 0, 7 мм червона 1139
23,40 ₴
21,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8901765510860
+380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка кулькова Flair "Big Writer" призначена для зручного та зручного письма. Переваги кулькових ручок полягають у практичності - їх чорнило миттєво висихає і не розмазується, і економічності - густота чорнила забезпечує їх помірну витрату. Прозорий корпус допомагає контролювати витрати чорнил. Об'ємний стержень ручки Flair "Big Writer" забезпечує плавний лист завдовжки до 4 км. Для зручності використання є гумовий грип та пластиковий кліп. Колір чорнила: червоний. Товщина лінії листа: 0, 7 мм. Корпус: пластиковий, прозорий, із пластиковим кліпом та гумовим грипом. Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flair |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Основа чорнила | Масляна |
| Тип ручки | Кулькова |
| Товщина лінії письма | 0.7 мм |
| Зовнішні параметри | |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.6 |
| Грип | Так |
| Діаметр кульки | 0, 7 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Кліп | Пластиковий |
| Колір чорнила | Червоний |
| Короткий опис | Ручка кулькова Flair "Big Writer" призначена для комфортного та зручного писання. Колір чорнила: червоний. Товщина лінії письма: 0, 7 мм. Корпус: пластиковий, прозорий, із пластиковим кліпом і гумовим грипом. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для письма |
| Розділ | школа, офіс |
| Країна-виробник | Індія |
| Тип | Кулькова ручка |
| Колір чорнила | Червоний |
| Ширина | 1.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,06 ₴



