

Пластилін дитячий ГАММА'UA "Захоплення" 128 г, 8 кольорів + стек, 200310
84,20 ₴
75,78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 331009
- +380 (50) 043-79-89
Пластилін серії "Захоплення" призначений для ліплення та моделювання дітьми молодшого та середнього шкільного віку. Пластилін виготовляють на основі природного компонента – каолінової глини, саме тому руки перед використанням необхідно намочити, щоб частинки пластиліну не прилипали до рук. Має яскраве сучасне упакування. Основні переваги: легко розминається, не ламається при згинанні, не липне до рук за умови їхнього зволоження, не залишає жирних плям. Шматочки пластиліну легко ліпляться між собою. Не засихає при тривалому зберіганні. Не виділяє шкідливих речовин, відповідає вимогам Технічного регламенту безпеки іграшок (розробленого з урахуванням Директиви 2009/48/ЄС щодо безпеки іграшок), має висновок Санітарно-гігієнічної експертизи. Термін придатності: необмежений. Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГАММА'UA |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Кількість кольорів у наборі | 8 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Упаковка | |
| Вага | 128 г |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 18 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці (шт.) | 8 |
| Призначення | Для офісу та навчання |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | класичний пластилін |
- Ціна: 75,78 ₴



