

Пластилін восковий Zibi Classic 800 г, 40 кольорів, ZB. 6242
415 ₴
373,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4823126808406
- +380 (50) 043-79-89
Набір пластиліну CLASSIC від ZiBi - це відмінний матеріал для моделювання та ліплення, який увібрав у себе всі найкращі якості, що вимагають діти, їх батьки та вчителі до цього продукту. Підходить для занять вдома, у школі, садочку, а також на різноманітних гуртках та майстер-класах, чудово розвиває творчу фантазію та моторику у дітей. 40 різноманітних чистих кольорів, бруски прямокутної форми маса нетто: 800 г не липне і не фарбує руки, не залишає кольорових плям на поверхні м'яка та еластична текстура, легко розминається, не засихає в процесі зберігання гарно тримає форму у виробах, деталі ліплення легко з'єднуються між собою виготовлений за класичною рецептурою, не містить алергенів (глютену) легко змішується між собою, утворюючи безліч нових відтінків та кольорів - схема утворення нових кольорів на коробці виготовлений у Європейському Союзі, відповідає всім нормам безпеки іграшок для дітей як України так і Європи QR-код з посиланням на майстер-класи з ліплення від ZiBi на кожній коробці упаковка: коробка-рукав з щільного ламінованого картону, пластикова підложка з комірками для брусків пластиліну всередині Підходить для щоденного використання в офісі, навчальних закладах і вдома.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Пластилін восковий |
| Упаковка | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 18 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці (шт.) | 40 |
| Кількість кольорів у наборі | 40 |
| Призначення | Для офісу та навчання |
- Ціна: 373,50 ₴



