Шкільний комплект учня парта No4-7 зі стільцем No6
4 479 ₴
- В наявності
- Код: 54178+48481
- +380 (97) 135-81-35
- +380 (50) 043-79-89
Комплект стіл 1-місний без полиці, №4-7 + стілець з пластиковим моноблоком
Стіл 1-місний без полиці, №4-7
Стіл складається з стільниці ергономічної форми (заокруглені кути з усіх сторін) та екрану між металевими каркасами. На бокових стійках каркасу закріплені гачки.
Стіл регулюється по висоті:
- 640 мм (№4);
- 700 мм (№5);
- 760 мм (№6);
- 820 мм (№7).
Деревинні деталі стола виготовляються з ламінованої ДСП товщиною 18 мм. Крайки всіх деревинних елементів кромкуються крайковою стрічкою ПВХ товщиною 1,8 мм. Металеві частини стола виготовляються з круглих труб діаметром 32 та 25 мм і покриваються захисним декоративним покриттям – порошковою емаллю.
Регулювання висоти столу здійснюється за допомогою гвинтів по отворах каркасу і ніжки, між якими встановлена пластикова перехідна втулка. На торцях каркасу закріплюються пластикові наконечники, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.
Колір ДСП: дуб молочний, сірий, бук, бук артизан перламутровий.
Колір каркасу: сірий (RAL7035), салатовий (RAL6018), жовтий (RAL1018).
Габаритні розміри стола: 700х597х640-820 мм.
Вага: 9,84 кг.
Стілець з пластиковим моноблоком
Сидіння та спинка стільця являють собою дутий, цільнолитий, товстий моноблок, що виготовляється з якісного поліпропілену, який має легку текстуру і завдяки цьому є нековзьким та стійким до дрібних подряпин. Моноблок має заокруглені, плавні кути, що запобігає пошкодженню одягу та травмуванню. Форма моноблоку вигнута таким чином, що стілець є зручним та комфортним для сидіння. На спинці моноблоку присутній отвір для легкого пересування стільців по приміщенню.
Каркас стільця виготовляється з металевої труби діаметром 20 мм та товщиною 1,5 мм та кріпиться до моноблоку за допомогою шестигранного гвинта. Каркас має захисне декоративне покриття – емаль порошкова. На торцях каркасу закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню та пошкодженню підлоги.
Колір каркаса: сірий (RAL7035).
Колір моноблока: апельсиновий, жовтий, синій, зелений, сірий.
Габаритні розміри: 435х500х840 мм.
Вага: 5,62 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | №7, № 4, № 5, № 6 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільця | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Глибина столу | 597 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 640 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 820 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас столу | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | сталь |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |
- Ціна: 4 479 ₴












